برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
جانباز دفاع مقدس شیرازی در جبهه سلامت به شهادت رسید/ دومین شهید مدافع سلامت فارس به لقاءالله پیوست

جانباز دفاع مقدس شیرازی در جبهه سلامت به شهادت رسید/ دومین شهید مدافع سلامت فارس به لقاءالله پیوست


سعید شفاعت از پرسنل و و کادر درمان بیمارستان نمازی شیراز ساعاتی پیش بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسید.

سرهنگ محمد باقر معینی مسئول ایثارگران سپاه فجر استان فارس در گفتگو با شیرازه با اعلام این خبر افزود: سعید شفاعت از پرسنل و و کادر درمان بیمارستان نمازی شیراز ساعاتی پیش بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسید.
وی تصریح کرد: شهید شفاعت جانباز شیمایی بالای ۲۵ درصد دفاع مقدس بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به دنبال شهادت این عضو کادر درمان بیمارستان نمازی، طی پیامی ضمن تسلیت این ضایعه، خواستار توجه بیشتر مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی شد.
در پیام دکتر مهرزاد لطفی آمده است؛ “کشور عزیزمان ایران در گذر از رشادت ها و دلاوری های فرزندان غیورش طی سال های پرافتخار انقلاب اسلامی، در طی ماه های اخیر قهرمانانی تازه به خود دید که با تاسی به فرهنگ جهاد و ایثار جبهه های حق علیه باطل، در برابر تهدیدی تازه ایستادند.
قهرمانانی از جنس شرافت و اخلاق که هر لحظه حضورشان، سرمشقی از عشق و ایمان است و در طی بیش از هفت ماه گذشته، حماسه آفرین و خالق صحنه هایی از مهر به انسانیت بودند، اما گاه به بهای جان…”
لطفی در پیام خود با اشاره به اینکه مرحوم سعید شفاعت چهاردهه قبل لباس رزم بر تن، در برابر دشمن بعثی به دفاع از کیان کشور پرداخت و در این روزها به گونه‌ای دیگر قهرمانانه زیست و به همه درس آزادگی و اخلاق داد؛ شهادت این عضو کادر درمان را تسلیت گفت.
گفتنی است این شهید متولد ۱۳۴۰ بوده و پس از نبرد در دفاع مقدس، با حضور در جبهه سلامت در ۵۹ سالگی به شهادت نائل آمد. 
با شهادت شهید سعید شفاعت،  شمار شهدای مدافع سلامت استان فارس به ۲ نفر رسید.
انتهای پیاممنبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر