برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عمل

جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عمل


نشست مشترک مدیران شهرداری و شرکت عمران شهر صدرا برگزار شد:
نشست مشترک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا، شهردار و شورای معاونین شهرداری و اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل و معاونین شرکت عمران صدرا به میزبانی شهرداری برگزار گردید.
به گزارش شیرازه و به نقل از اداره روابط عمومی شهر صدرا،دکتر پرنیان با اشاره به مشکلات فراوان شهروندان شهر صدرا و زیرساختهای معیوب این شهر در سنوات گذشته اظهار داشت: ابتکار حضور مدیران شهری با عزم راسخ در یک نشست چندساعته با ظرفیت کارشناسی مناسب و امکان تصمیم گیری مدیریتی، اقدام مؤثری در جهت حل برخی از مشکلات مردم است که امیدواریم این ظرفیت ایجاد شده بتواند مردم را به آینده امیدوارتر سازد. 
شهردار صدرا بیان داشت: این جلسات که ماهیانه به میزبانی یکی از دو دستگاه برگزار می گردد، از نشست های صریح و مؤثری است که بدون تعارف مسائل مطرح و گاهی با مباحث پرچالش کارشناسی تصمیم گیری صورت می پذیرد. حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران نیز به پیشبرد نتایج کمک شایانی می کند.
مهندس صادقی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا معتقد است اینگونه نشست ها علاوه بر کم کردن فاصله مدیران شهری و ایجاد وفاق و همدلی، می تواند بسیاری از نیازهای مردم را مرتفع سازد. ایشان افزود: تشکیل این نشست های تخصصی و کاری تا حدودی می تواند خلاء نبودن نهادهای حاکمیتی را پر سازد. 
رئیس شورای اسلامی شهر صدرا با اشاره به نقش شورا در ارتباط با مردم افزود: اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان وکلای مردم در خط مقدم مراجعات مردمی قرار دارند که در این نشست ها خواست مردم مطرح و تا حصول نتیجه، مصوبات را پیگیری خواهیم نمود.
دکتر حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا نیز با اشاره به مشکلات انباشت شده از قبل گفت: ما میراث دار مشکلاتی هستیم که جز با حرکت جهادی قابل حل نیست و تلاش می کنیم با تعامل با دستگاههای شهری و استفاده از ظرفیت های قانونی شرکت عمران در کنار شهرداری و شورا بخشی از مشکلات موجود را از میان برداریم.
مدیر عامل شرکت عمران با اشاره بهره برداری ازپروژه های تصفیه خانه شرق صدرا، بزرگراه شهید سلیمانی، سالن ورزشی بین المللی چند منظوره، مجتمع فرهنگی و نهضت آسفالت معابر شهری گفت:عملیات اجرایی پروژه های بزرگی همچون مصلی بزرگ شهر صدرا و دو مجتمع آموزشی ۱۸ کلاسه، مجتمع پلیس های تخصصی و مخزن ۲۰۰۰۰ هزار متر مکعبی آغاز شده و همچنین دو پارک ناحیه ای با برآورد ساخت ۲۰۰ میلیارد ریال در سطح شهر صدراطراحی و برآورد شده که از هفته آینده جهت انتخاب پیمانکار و آغاز عملیات اجرایی به مناقصه خواهیم گذاشت.
وی در خصوص احداث راه دسترسی چهارم شهر جدید صدرا(قره پیری)توضیحاتی ارایه  و نوید داد: پس از طی مراحل قانونی باقیمانده و هماهنگی نهایی با شهرداری شیراز در آینده نزدیک عملیات اجرایی این پروژه مهم نیز آغاز گر‌‌دد.
 در این نشست سه ساعته مقرر شد در کمیته ای -که اعضای آن در جلسه تعیین شدند-  برخی مراجعات مردم به شرکت عمران در شهرداری صورت پذیرد.
طرفین در خصوص مجوز طرح اقدام ملی و مجوز تجهیز کارگاه و موافقت اصولی با اجرای آن تصمیم گیری نمودند و مقرر شد تا دستگاههای اجرایی نظیر تأمین اجتماعی و نظام مهندسی ملزم به همکاری ویژه گردند.
همچنین مقرر گردید شهرداری در ۱۰ هکتار زمین ، نقشه برداری و زیرسازی ساخت آرامستان را آغاز نماید و شرکت عمران در دو فاز ۵ هکتاری زمین ها را تحویل دهد . در خصوص راه دسترسی به آرامستان نیز تصمیم گیری صورت گرفت.
در این جلسه براساس مجوز مرکز معاینه فنی شهرداری صدرا ، مکان مورد نظر با تبادل نظر انتخاب گردید تا بلافاصله پس از اقدامات اداری، اقدامات اجرایی صورت پذیرد.
مقرر شد براساس اولویت اعلام شده شهرداری، آسفالت خیابانها و معابری که اعتبار آن پیش از این توافق شده است، توسط شرکت عمران انجام شود.
جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عمل
جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عمل
جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عمل
جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عمل
جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عمل
جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عمل
جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عمل
جلساتی مؤثرو صریح، با چاشنی تعامل و اقدام و عملمنبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر