برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
خبر تازه از انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا؛ نگرانی هریس از احتمال آشوب‌های خیابانی : اول فارس

خبر تازه از انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا؛ نگرانی هریس از احتمال آشوب‌های خیابانی : اول فارس

[ad_1]

به گزارش “سی ان ان”، هریس روز سه شنبه و همزمان با برگزاری انتخابات، در فرودگاه دیترویت در جمع خبرنگاران افزود: به مردم آمریکا ایمان داشته باشید من کاملاً اعتقاد دارم که ما – به هر کسی که رای بدهیم – از تمامیت دموکراسی و انتقال صلح آمیز قدرت دفاع خواهیم کرد.

او در پاسخ به این سئوال که پیام شما برای کسانی که ممکن است امشب دست به ناارامی بزنند چیست اظهار کرد: خطوط خاصی وجود دارد و مهم نیست به چه کسی رای دهید، مردم از آن خطوط عبور نمی کنند.  

گزارش ها حاکی است در حالی که هنوز چند ساعت تا پایان انتخابات رسمی آمریکا باقی مانده است، گردانندگان بسیاری از بانک‌ها و مراکز خرید، در هراس از آشوب‌های احتمالی پس از اعلام نتایج انتخابات، به اقدامات پیشگیرانه و حفاظ‌بندی فروشگاه‌ها و بانک‌های این کشور روی آورده‌اند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از یورونیوز و رسانه های آمریکا، با فرارسیدن موعد انتخابات، بسیاری در آمریکا نگران ناآرامی های گسترده اجتماعی به دنبال اعلام نتایج آراء هستند این نگرانی‌ها به ویژه با توجه به سخنان تحریک آمیز دونالد ترامپ در کارزارهای انتخاباتی خود، از سوی طرفداران پروپاقرص مستاجر کاخ سفید بیشتر انتظار می‌رود.

ترامپ بارها در میتینگ‌های انتخاباتی اش با تاکید بر پیروزی حتمی خود مدعی شده بود در صورت پیروزی بایدن، حتما در انتخابات تقلب صورت گرفته است.

بدین ترتیب در انتخابات کشوری که به اذعان مقام اول آن، متقلبانه ترین انتخابات آمریکاست، مردم در هراس و احساس ناامنی از شورش های متعاقب آن برای حفظ جان و اموال خود به حالت آماده باش درآمده اند.

هریس در بخش دیگری از سخنانش در مورد اهمیت ایالت میشیگان در انتخابات ۲۰۲۰ گفت که می خواهم به همه یادآوری کنم شعبات رای گیری در ساعت ۸ امشب بسته می شوند مسیر کاخ سفید و مسیر تعیین اینکه چه کسی رئیس جمهوری بعدی ایالات متحده خواهد بود بدون هیچ گونه سوالی از طریق میشیگان عبور می کند.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر