برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
خطیب جمعه‌ی کامفیروز: سند ۲۰۳۰، دروازه‌ى استعمار فرانو به شاخص‌هاى هویت انقلاب اسلامى است : اول فارس

خطیب جمعه‌ی کامفیروز: سند ۲۰۳۰، دروازه‌ى استعمار فرانو به شاخص‌هاى هویت انقلاب اسلامى است : اول فارس

[ad_1]

حجه الاسلام تقی‌زاده در خطبه‌‌ی دوم این هفته‌ی ️نماز جمعه‌ی کامفیروز ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت رقیه علیها السلام و تکریم و تقدیر از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، علت اصلی مخالفت با سند ۲۰۳۰ را حفظ استقلال کشور دانست و بیان کرد: رهبر انقلاب اسلامى اولین بار در روز معلم […]

حجه الاسلام تقی‌زاده در خطبه‌‌ی دوم این هفته‌ی ️نماز جمعه‌ی کامفیروز ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت رقیه علیها السلام و تکریم و تقدیر از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، علت اصلی مخالفت با سند ۲۰۳۰ را حفظ استقلال کشور دانست و بیان کرد:
رهبر انقلاب اسلامى اولین بار در روز معلم سال ۱۳۹۶، درباره سند ۲۰۳۰ و تصویب پنهانى آن و نیز غفلت شوراى عالى انقلاب فرهنگى گلایه کرده و مطالبی را فرمودند.
اینکه این سند حاوی مضامینی غیر اسلامی باشد یا نباشد بحث ما نیست، بحث اصلی این است که ما خودمان برای تربیت و رشد فرزندانمان صاحب نظر و ایدئولوژی هستیم و معنا ندارد که عده‌ای در خارج از کشور برای فرزندان ما برنامه ریزی کنند. این قطعا با حفظ استقلال کشور در تنافی است.
این سند طراحى استکبار براى نظام فکرى و سبک زندگى مردم جهان و نقشه اضمحلال همه فرهنگ‌ها در فرهنگ منحطّ غربى است. پذیرش این سند موجب مى‌شود مهم‌ترین و اساسى‌ترین مسأله کشور یعنى تربیت نسل آینده‌ساز در چنبره‌ى سیاست‌هاى صهیونیسم جهانى قرار گیرد.

تقی‌زاده با اشاره به برنامه‌ی دشمن علیه یک سال آینده‌ی ایران گفت:
آنچه که با تحقیق در رفتار دشمن به دست می آید این است که در یک سال آینده، خباثت آن‌ها علیه ایران اسلامی حول ۴ محور میچرخد:
۱) امنیت: مهم ترین هدف و برنامه‌ی دشمن، ایجاد اختلال در امنیت کشور خصوصا قوه‌ی بازدارندگی ما می‌باشد.
۲) سلامت: دشمن می‌خواهند با نرساندن داروهای مورد نیاز بیماران خاص، آن‌ها را به طور غیر مستقیم وادار به اعتراض علیه نظام نماید و در ادامه از این حرکت استفاده‌ی سیاسی کند.
۳) معیشت: دشمن با اعمال تحریم‌های ظالمانه جوری معیشت مردم را در تنگنا قرار داده که این روزها، کوچک و بزرگ با پوست و استخوان خود آن را حس کرده و با مشکلات حاد آن در حال دست و پنجه نرم کردن هستند.
۴) وحدت: با توجه به اهمیت انتخابات پیش رو در خرداد ماه آینده که اولین انتخابات ریاست جمهورى در گام دوم انقلاب اسلامى است و با عنایت به کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس یازدهم، دشمن چشم طمع به کاهش مشارکت ملى در انتخابات آینده‌ى ریاست جمهورى گشوده و براى آن قطعا تدارک‌هایى را دیده است.
راهکارهاى مقابله با این توطئه‌ها را باید مسؤولان ذیربط و نخبگان جامعه بیابند و به آن عمل کنند. از قبیل: اجتناب از موضع‌گیرى‌هاى دشمن‌شادکن، پرهیز از تصمیمات التهاب‌زا مانند تصمیمات بنزینى و تقسیمات کشورى و انتقال آب و نیز اتخاذ تدابیر لازم براى استیفاى حقوق کارمندان و کارگران و نیز تشدید فعالیت هوشمندانه امنیتى و ضدجاسوسى.
همچنین ایشان در رابطه با رزمایش ذوالفقار ۹۹ اظهار داشت:

این رزمایش با شعار «امنیت پایدار در سایه اقتدار دفاعى» در مساحتی به وسعت دو میلیون کیلومتر مربع برگزار شد، یعنى ۴۵۰هزار کیلومتر مربع بیش از مساحت کل کشور پهناور ایران! یعنى از مرزهاى خاکى و آبى ایران تا دوردست‌ترین نقطه در اقیانوس هند.
مدافعان وطن و جوانان این مرز و بوم با این رزمایش این پیام را منتقل کردند که ایران انقلابى و نیروهاى مسلح آن، هرجا که صیانت از منافع ملى ایران اقتضاء کند را زیر نظر خواهند داشت. حتى اگر هزاران کیلومتر از مرزهاى ما دورتر باشد از چشمان تیزبین عقاب‌هاى ارتش جمهورى اسلامى در امان نخواهد بود. چه خلیج فارس و تنگه هرمز و چه دریاى عمان و سواحل مکران و چه خلیج عدن و باب المندب و اقیانوس هند، تحت مراقبت و حفاظت ارتش جمهورى اسلامى ایران خواهد بود.

وی در پایان با اشاره به توافق ذلت‌بار و ننگین برخی از حکام عرب برای عادی‌سازی روابط خود با رژیم نامشروع صهیونیستی، گفت:
این حرکت را نباید ((عادی سازی)) نامید چرا که مدت‌هاست این کشورها در پشت پرده با هم مراوداتی داشته اند. تعبیر رساتر برای این حرکت، ((آشکار سازی)) است. این آشکار سازی به احتمال قوی به امارات و بحرین محدود نخواهد شد و در ادامه کشورهایی مثل عربستان، عمان، سومالی، سودان و غیره به آن ملحق خواهند شد. اما آنچه که در این بین حائز اهمیت است گسترده‌تر شدن محور مقاومت و قوی‌تر شدنش است. با این حرکت حکام ذلیل عرب و برخی از احزاب منطقه چهره و باطن واقعی سیاستمداران خود را شناخته و به نفع محور مقاومت از آن‌ها فاصله خواهند گرفت.
اکنون پس از تسلیح کامل نوار غزه نوبت به کرانه‌ی باختری رسیده است. در روزهاى اخیر حماس و جهاد اسلامى اقدام به انتشار فیلم‌هایى از ساخت موشک‌هاى میان‌برد کردند و درآن فیلم‌ها به‌صراحت اعلام کردند که فناورى موشک‌هاى مزبور را از ایران گرفته‌اند. این اقدام یعنی دشمن بالعین دارد مى‌بیند که مقاومت فلسطین با پیرایش بیشتر، عناصر سازشکار خود را به ایران که محور اصلى مقاومت است نزدیک‌تر خواهد کرد.
والسلام علیکم و رحمت الله

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی