برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
دانشگاه آزاد کازرون چهار سال است که با سرپرست اداره می شود!

دانشگاه آزاد کازرون چهار سال است که با سرپرست اداره می شود!


چرا باید وضعیت دانشگاهی که بزرگترین دانشگاه کازرون و همچنین یکی از باسابقه ترین و مهمترین واحدهای دانشگاه آزاد در استان فارس محسوب می شود باید اینگونه اداره شود؟ چرا دانشگاه آزاد استان نسبت به دانشگاه ازاد کازرون بی توجه است؟
شیرازه؛ مسول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با اشاره به وضعیت مدیریتی دانشگاه آزاد کازرون گفت: دانشگاه آزاد کازرون قریب به ۴ سال است که متاسفانه به صورت سرپرستی اداره می شود و با تاسف بیشتر هر سه سرپرستی که در این چند سال مدیریت دانشگاه را برعهده داشته اند با حفظ سمت های استانی و دانشگاهی بوده است.
پوریا رضازاده افزود: چرا باید وضعیت دانشگاهی که بزرگترین دانشگاه کازرون و همچنین یکی از باسابقه ترین و مهمترین واحدهای دانشگاه آزاد در استان فارس محسوب می شود باید اینگونه اداره شود؟ چرا دانشگاه آزاد استان نسبت به دانشگاه ازاد کازرون بی توجه است؟
دانشگاه آزاد کازرون چهار سال است که با سرپرست اداره می شود!
وی با برشمرده مشکلات این واحد اظهار داشت: بزرگترین مشکلات این واحد دانشگاهی عدم بهره برداری از بیمارستان آموزشی این دانشگاه و دیگری زیان ده بودن آن است که باید به عنوان یک دانشگاه ورشکسته اقتصادی از آن نام برد.
رضازاده با اشاره به سابقه دانشگاه آزاد کازرون افزود: چرا باید بر سر دانشگاهی که روزگاری در دهه۷۰ و ۸۰ آنچنان نام و آوازه علمی در کشور داشته ، امروز به وضعیتی دچار شود که در رده های ضعیف از آن نام برده شود و مسولین استانی اینچنین بر او ستم روا دارند و اهمیتی برایش قائل نشوند و از بین اساتید متعهد و توانمند یک نفر را به عنوان رئیس واحد منصوب نمایند.منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر