برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
دستگیری عاملان آتش سوزی ارتفاعات قلعه سفید ممسنی : اول فارس

دستگیری عاملان آتش سوزی ارتفاعات قلعه سفید ممسنی : اول فارس


عاملان آتش‌سوزی ۴۰ هکتار از ارتفاعات “قلعه سفید” که شهریورماه سال جاری دچار آتش سوزی شده بود در کمتر از ۲۰ روز دستگیر شدند.

دستگیری عاملین آتش سوزی در کوه تاریخی قلعه سفید ممسنی | اول فارس

فرمانده انتظامی”ممسنی” از شناسایی و دستگیری عاملان آتش‌سوزی ۴۰ هکتار از ارتفاعات “قلعه سفید” که شهریورماه سال جاری دچار آتش سوزی شده بود در کمتر از ۲۰ روز خبر داد.
به گزارش اول فارس، سرهنگ “محمدهاشم قسام” گفت: شهریورماه سال جاری ماموران انتظامی این شهرستان از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از آتش‌سوزی ارتفاعات “قلعه سفید” مطلع و بلافاصله به همراه عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی افزود: این آتش سوزی که ۱۴ شهریورماه در ارتفاعات “قلعه سفید” شعله ور و با فرا گرفتن بیش از ۴۰ هکتار از پوشش‌های جنگلی ادامه یافته بود در کمتر از ۷۲ ساعت با تلاش‌های پلیس، نیروهای مردمی و همچنین دستگاه های امدادی و اداره منابع طبیعی، کنترل و خاموش شد.
فرمانده انتظامی شهرستان “ممس نی” با بیان اینکه شناسایی عاملان آتش سوزی به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت، گفت: ماموران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و بررسی‌های فنی و تخصصی، موفق شدند هر ۲ نفر از عاملان آتش‌سوزی را شناسایی و آنان را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی “ممسنی” افزود: متهمان در بازجویی اولیه اقرار کردند که جهت تفریح به این منطقه کوهستانی عزیمت و پس از افروختن آتش، قادر به مهار آن نبودیم و سریعاً از محل متواری شدیم.
سرهنگ “قسام” با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، تصریح کرد: در این فصل از سال مراتع و چمن‌زارهای جنگلی خشک و با کوچک‌ترین جرقه، شعله‌ور شده و موجب آتش‌سوزی به وسعت زیادی خواهد شد، لذا تاکید می‌گردد که هموطنان هنگام رفتن به طبیعت از افروختن آتش در آن مکان‌ها جدا خودداری کنند.

عضو کانال اول فارس در واتساپ شویدمنبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر