برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
دست رد نماینده فیروزآباد به دناپلاس

دست رد نماینده فیروزآباد به دناپلاس

[ad_1]

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین گفت: نه برای دناپلاس به مجلس رفته‌ام و نه خودرو دناپلاس تحویل می گیرم، ما را گرفتار مسائل حاشیه‌ای نکنید و بگذارید به نحو احسن به وظایفمان برای رفع مشکلات مردم برسیم.

به گزارش شیرازه به نقل از فیروزنا: دکتر فروردین طی سفر روزگذشته مورخ ۴ مهرماه ۹۹ به حوزه انتخابیه در پاسخ به سؤالات مردم مبنی بر جنجال‌های اخیر فضای مجازی در مورد واگذاری دناپلاس به نمایندگان مجلس گفت: بنده نه برای دناپلاس به مجلس رفته‌ام و نه خودرو دناپلاس تحویل می گیرم، خواهشأ ما را گرفتار مسائل حاشیه‌ای نکنید و بگذارید به نحو احسن به وظایفمان برای رفع مشکلات مردم برسیم.
وی بیان داشت: اعتماد مردم حوزه‌ انتخابیه را با یاری خدا و با کار و تلاش در فضای واقعی پاسخ می‌دهیم و در این‌ صورت اندک حواشی فضای مجازی نیز رنگ و معنایی نخواهد داشت. 
نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین ادامه داد: تمرکز ما بر روی نظرات دقیق، کاربردی، کارشناسانه و تخصصی است تا بتوانیم برای مردم حوزه انتخابیه مفید باشیم و قطعا از طرح‌ها و پیشنهادهای کارشناسی  شده از هر طریقی که به‌دست ما برسد استقبال می‌کنیم و فضای مجازی نیز می‌تواند دراین مورد کمک‌ کننده باشد. در غیر اینصورت جایگاه حواشی مربوط به حاشیه است و در عزم ما برای خدمت به مردم خللی ایجاد نمی‌کند.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر