برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
دولت مردم را به بورس بی اعتماد کرده است

دولت مردم را به بورس بی اعتماد کرده است


نماینده شیراز و زرقان در مجلس:
جعفر قادری گفت: بی تدبیری دولت، عامل به هم ریختگی و آشفتگی این روزهای بازار سرمایه است و اینگونه رفتار کردن دولت، باعث بی اعتمادی مردم به بورس و خروج سرمایه ها از این بازار می شود.

جعفر قادری با اشاره به روند نزولی بازار سرمایه در روزهای اخیر، گفت:در این شرایط بازار بورس و فراز و فرودهای ایجاد شده، بیشترین ضرر را مردم و سرمایه گذاران خرد می کنند و به طور قطع حقوقی های بازار که با مکانیزم این بازار کاملا آشنا می باشند، بیشترین سود را خواهند برد.
 وی اظهار داشت:بی تدبیری دولت، عامل به هم ریختگی و آشفتگی این روزهای بازار سرمایه است و اینگونه رفتار کردن دولت، باعث بی اعتمادی مردم به بورس و خروج سرمایه ها از این بازار می شود.
 
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:بی برنامگی دولت و مسئولان اقتصادی باعث شد در چند ماه اخیر در برخی سهام ها حباب شکل بگیرد و شکی نیست که دولت در این وضعیت جدیدی که در چند روز اخیر در بازار سرمایه ایجاد شده مقصر است.
 
وی ادامه داد: البته مردم و سرمایه گذاران بورس نیز به این نکته توجه کنند که باید به بازار سرمایه نگاه میان مدت و بلند مدت داشت و با علم و اشراف کامل و آگاهی لازم وارد این بازار شد.
وی در ادامه به مصوبه اخیر مجلس در خصوص بازار سرمایه اشاره کرد و بیان داشت: اخیرا در مجلس، افزایش سرمایه شرکت های بورسی به تصویب نمایندگان رسید و این موضوع می تواند حجم قابل توجهی از سرمایه را وارد بورس کند.منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر