برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
رئیس جمهور به قَسمی که یاد کرده پاسخگو باشد

رئیس جمهور به قَسمی که یاد کرده پاسخگو باشد


علیرضا پاک فطرت:
نماینده شیراز گفت: امروز دعوت از رئیس جمهور به مجلس بسیار ضروری بوده و ایشان باید به قسمی که یاد کرده پاسخگو باشد چرا که اگر ما بتوانیم قیمت ها را تا حدودی ثابت نگه داشته و قیمت ارز، خودرو، فولاد و مابقی اجناس را کنترل کنیم و همچنین بتوانیم بر بورس کنترل داشته و چندین قانون در خصوص تسهیل فضای کسب و کار تصویب کنیم می‌توانیم ثبات را به اقتصاد کشور برگردانیم؛ اما متاسفانه دولت در این خصوص انفعال دارد.

 علیرضا پاک فطرت در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: بعد از تعطیلات صحن علنی زمانی که دستور کار صحن مشاهده شد بسیار تعجب کرده که مشکل امروز کشور چیست. راه حل آن چه می باشد آیا مردم غیر از نمایندگان پناهگاهی دارند؟
 
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیشنهاد بنده به هیات رئیسه این است که طوری مجلس را هدایت کنند که به مشکلات اساسی مردم رسیدگی شود چرا که مشکلات اصلی مردم عدم ثبات اقتصادی در بازار است، امروز فقرا در حال ضعیف تر شدن و تولیدکنندگان در حال ناامید شدن هستند لذا پیشنهاد می کنم که این طرح های دو فوریت کم بازده را مجلس کنار بگذارد.
 
وی افزود: امروز دعوت از رئیس جمهور به مجلس بسیار ضروری بوده و باید رئیس جمهور به قسمی که یاد کرده پاسخگو باشد چرا که ما اگر بتوانیم قیمت ها را تا حدودی ثابت نگه داشته و قیمت ارز، خودرو، فولاد و مابقی اجناس را کنترل کنیم و همچنین بتوانیم بر بورس کنترل داشته و چندین قانون در خصوص تسهیل فضای کسب وکار تصویب کنیم بتوانیم ثبات را به اقتصاد کشور برگردانیم اما متاسفانه دولت در این خصوص انفعال دارد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: مجلس دقت خود را بر روی ثبات اقتصادی بگذارد و با دولت اتمام حجت کند اگر دولت توانایی حل مشکلات را ندارد بنابر قانون با آن ها برخورد شود لذا مجلس باید در این برهه حساس از قدرت قانونی خود استفاده کند.منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر