برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
” عشرت بهمن نژاد ” زن قشقایی در ششمین دوره انتخاب زنان کارآفرین : اول فارس

” عشرت بهمن نژاد ” زن قشقایی در ششمین دوره انتخاب زنان کارآفرین : اول فارس

[ad_1]

شرت بهمن نژاد، تنها بافنده عشایر است که توانسته فرش برجسته دو رو با ۱۴۰رج نیز ببافد و به عنوان نخستین خالق این اثر هنری در جهان مطرح شود.این زن هنرمند و سختکوش قشقایی طی یک دهه اخیر با بافت های جذاب و بسیار زیبا در زمینه فرش و هنر صنایع دستی ، علی‌رغم تنگنا ها و محدودیت های اقتصادی در عرصه های ملی و جهانی از رونق چشمگیری برخوردار بوده است .

عشرت بهم

عشرت بهمن نژاد، تنها بافنده عشایر است که توانسته فرش برجسته دو رو با ۱۴۰رج نیز ببافد و به عنوان نخستین خالق این اثر هنری در جهان مطرح شود.این زن هنرمند و سختکوش قشقایی طی یک دهه اخیر با بافت های جذاب و بسیار زیبا در زمینه فرش و هنر صنایع دستی ، علی‌رغم تنگنا ها و محدودیت های اقتصادی در عرصه های ملی و جهانی از رونق چشمگیری برخوردار بوده است .

بانوی خلاق، کارآفرین و مخترع خانم عشرت بهمن نژاد قشقایی با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در زمینه طراحی و بافت  فرش دست بافت با طرحهای زیبای محلی و عشایری و کسب گواهی ثبت اختراع گِره  در کشور می باشد. بسیاری از آثار این بانوی هنرمند قشقایی هم اینک  در موزه های کشور روسیه و آلمان نگه داری میشود. وی ساکن روستای جای دشت فیروزآباد در استان فارس است.

این بانوی هنرمند قشقایی در” ششمین دوره انتخاب زنان آفرین با رای مردم  ” بعنوان یکی از کاندیداهای کسب عنوان عنوان بانوی کارآفرین کشوری در معرض رای وانتخاب مردم قرار دارد.اکنون همزمان با هفته دولت، ششمین دور آغاز و از هموطنان دعوت شده با مطالعه اطلاعات ثبت شده از کارآفرینان بر روی این سامانه و آشنایی با فعالیت آنان، به بهترین ها رای دهند.شما نیز میتوانید به پروفایل وی در ششمین دوره انتخاب زنان آفرین با رای مردم از استان فارس شهرستان فیروزآباد مراجعه نسبت به ثبت رای خود به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://vote.women.gov.ir/home/profilelist
 جهت تشویق و حمایت از  بانوی کارآفرین و مخترع خانم عشرت بهمن نژاد نسبت به تشویق، حمایت و ثبت رای خود به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://vote.women.gov.ir/home/profilelist

🗳️مراحل رای دادن

۱٫ ورود به سایت از طریق لینک ذیل:
http://vote.women.gov.ir/home/profilelist
۲٫کلیک بر روی رای می دهم در کادر زیر نام خانم عشرت بهمن نژاد
۳٫ وارد کردن کد امنیتی و کلیک بر روی کادر زیر کد امنیتی و انتخاب مجدد گزینه رای می دهم
۴٫ وارد کردن شماره موبایل بدون صفر و کلیک بر روی کادر دریافت کد اعتبار سنجی
۵٫ چند ثانیه انتظار برای دریافت کد اعتبار سنجی و وارد کردن آن در کادر مربوطه
۶٫ و در نهایت کلیک بر روی ارسال کد اعتبار سنجی و ثبت رای

 ساعت رای دهی  از ۸ صبح لغایت ۱۲ شب

از اینکه این بانو کارآفرین عشایر را مرهون لطف وحمایت خود قرار می دهید سپاسگذاری می شود.

برای شرکت در دور ششم این انتخاب مردمی می توانید وارد لینک vote.women.gov.ir شوید

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی