برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
عکس/ زنگ آغاز سال تحصیلی 1400-1399 در مدارس فارس نواخته شد

عکس/ زنگ آغاز سال تحصیلی 1400-1399 در مدارس فارس نواخته شد

[ad_1]

آیین نمادین آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰ در یکی از مدارس شیراز برگزار شد.
 مدیر کل آموزش و پرورش فارس در آیین بازگشایی مدارس استان ، با اشاره به اینکه امسال نزدیک به 900 هزار دانش آموز در در بیش از 8 هزار مدرسه در سراسر فارس مشغول به تحصیل شده اند، گفت: امسال با توجه به برگزاری کلاس های مجازی و حضور آموزش و پرورش در منازل دانش آموزان، گستردگی مدارس ما بیشتر می شود و آموزش در تمام استان ساری و جاری است.
 دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین استانی زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس فارس، در دبیرستان دخترانه آل محمد ناحیه 2 شیراز، با اشاره به همزمانی بازگشایی مدارس و ماه محرم و آغاز مدرسه با درس عاشورایی، گفت : خط سرخ حسین بن علی (ع) مسیر تربیت عبد صالحی چون قاسم سلیمانی است.
مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه امسال نزدیک به 900 هزار دانش آموز در فارس داریم که این دانش آموزان در بیش از 8 هزار مدرسه مشغول به تحصیل هستند گفت: امسال با توجه به برگزاری کلاس های مجازی و حضور آموزش و پرورش در منازل دانش آموزان، گستردگی مدارس ما بیشتر می شود و آموزش در تمام استان ساری و جاری است.
اسماعیلی  با بیان اینکه  توجه به دو اصل ملاک عمل ما در سال تحصیلی جدید خواهد بود ،گفت:  اصل اول حفظ سلامت دانش آموزان، معلمان و کارکنان است و اصل دوم این است که؛ آموزش در هیچ وضعیتی تعطیل نیست.   

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا