طالع بینی عناصر

0 1,095

طالع بینی عناصر و سازگاری آنها با هم  ( خصوصاً ازدواج و شراکت در کار )

راهنما : بر اساس ماه تولدتان طالع خود را بخوانید .

**********************

ماه های آتش : فروردین ، مرداد ، آذر

ماه های هوا : خرداد ، مهر ، بهمن

ماه های خاک : اردیبهشت ، شهریور ، دی

ماه های آتش : تیر ، آبان ، اسفند

**********************

آتش با آتش

واضح است ، نتیجه حرارت بیشتر و شعله های قویتر است ، فقط باید دید این شعله ها یک روز سرد زمستانی را حرارت می بخشند ، یا یک شب تاریک را روشن می کنند و یا صرفاً با بیشتر سوختن ، منبع اصلی را تمام می کنند و به هدر می دهند . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است .

**********************

هوا با هوا

دو هوای مسطح می توانند یکی شوند و امکان بیشتری برای تنفس و تقکر و حرکت آزادانه در فضا به وجود آورند . در این حالت روحیه ها عالی و قدرت پرواز زیاد می شود ولی اگر بادهای بهاری با وزش خود ، هوا را تغییر ندهند و تنوعی در وضع آن به وجود نیاورند هوا بسته و آلوده و خفه کننده می شود . گاهی نیز هوا می تواند به طوفان وحشتناکی تبدیل شود . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است.

 **********************

خاک با خاک

خاک با خاک می تواند کوه مقاوت و استقامت و قدرت را به وجود آورد . به شرط آنکه تبدیل به بیابان خشک بی آب و علف نشود. زمین لرزه هم نوع دیگر آن است . که می تواند خانه خراب کن باشد . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است .

**********************

آب با آب 

در ملاقات آب با آب هیچ نوع مقاومتی وجود ندارد . باران به جویبارها و دریاها یکسان می بارد . رودخانه ها به دریاها و دریاها به اقیانوسها ملحق می شوند و جریان دائمی آرزوها و احساسات را سبب می شوند . به شرط آنکه نگذاریم سیل به راه بیفتد . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است .

**********************

هوا با آتش

آتش برای سوختن به هوا نیاز دارد . هوا در دل آتش ، ذوق و شوق به وجود می آورد ولی آتش زیاد اکسیژن موجود در هوا را کاملاً می سوزاند و از بین می برد . هوای طوفانی هم آتش را خاموش می کند و یا شعله هایش را هراسان بر پیکر زندگی می کوبد و همه چیز را می سوزاند . طرفین ماجرا به طور مساوی در انتخاب موثرند.

**********************

هوا با آب

هوا با آب تماس برقرار می کند . آنرا به هم می زند . در روی آن امواج را به وجود می آورد . براو می غرد و راهش را می کشد و می رود . آب در این زمینه کنترلی ندارد . آب تلافی می کند. به صورت رطوبت در هوا نفوذ می کند و آنرا سنگین و بی حوصله می کند اما مممکن است در نتیجه باران بهاری سر بگیرد و طبیعت را شادابی ببخشد و دوباره زندگی آغاز شود ، معجزه ای که هوا را پاک و فرح بخش می سازد . در این زمینه هواست که کنترل ندارد ، پس فقط تقدیر و سرنوشت است که یکی از دو راه را پیش پای شما خواهد گذاشت .

**********************

هوا با خاک

هوادر خاک وجود دارد و خاک به هوا احتیاج دارد وای نه خاک در هوا وجود دارد ونه خاک به هوا محتاج ! خاک محکوم است در جای خود بماند مگر اینکه هوا قدری او را حرکت دهد وای هوا آزاد است به هر کجا که مایل باشد برود و مرتباً بالای سرخاک در حرکت است . خاک می تواند اگر هوا اجازه دهد با آرامش و کاملاً مستقل زندگی کند . نتیجه بستگی به توافق طرفین دارد .

**********************

آتش با آب

آتش زیاد آب را خاموش می کند و از بین می رود . آب زیاد آتش را خاموش می کند ، بنابراین این دو پیوسته در حال ترس و نگرانی نسبت به یکدیگر هستند مگر اینکه با قرارداد دو طرفه و احترام متقابل در کنار هم به صلح و صفا برسند . برای شروع قرارداد دو جانبه با ضامن معتبر لازم است !

**********************

آتش با خاک

آتش قوی از دل خاک بر می خیزد و آتش فشان به راه می اندازد . خاک زیاد آتش را خفه می کند و می کشد ولی اگر هردو ملایم باشند بنیان یک حرکت دائمی و گرم کننده روح و جسم گذاشته می شود . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است .

**********************

آب با خاک

خانه آب درون خاک درست می شود . آب به خاک صفا می دهد و آن را مرطوب و قابل فعالیت می کند . آب خاک را قادر می کند که مادر تمام گیاهان و سبزه ها و گلها و درختان باشد . بدون آب ، خاک می میرد . همین دو در طبیعت به هم محتاجند و بدن هم بی فایده . به شرط آنکه با ترکیب غلط آب و خاک به گل تبدیل نشود . نتیجه بستگی به توافق طرفین دارد.

 

ممکن است بپسندید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

last.today
لیدوما طب