روز پدر و تبریک های جالب هنرمندان به مناسبت این روز (۳)+تصاویر

0 134

هنرمندان مختلفی با انتشار عکس خود و پدرشان روز پدر را تبریک گفتند.

 روز پدر
احترام برومند : روز پدر مبارک خداوند 🌺🌺❤
روز پدر
افسانه چهره آزاد : کجایی بابا که در بغلت پناه بگیرم و بگم روزت مبارک ….
روز پدر
امیر جعفری
روز پدر
امین حیایی : پدران گرامى روزتان مبارک🙌❤🙌
 روز پدر
بهنوش طباطبایی : پدرم ، تنها مرد زندگى من 🌸
که قلبش فقط ، براى مهر و نوازش مى تپه
زبانش فقط ، از مهر و نوازش میگه
و دستانش… فقط ، به مهر و نوازش به سمت من روانه ست

خداوند حافظ مردان و پدرانى باشه که
رسم عاشقى رو بلدن
و الهى که دنیا پر شه از این مردان 🌸🌸🌸روز این مردان مبارک🌸🌸🌸
(مرداد ٩۴ / با گریم نمایش فصل شکار بادبادکها )
روز پدر
پولاد کیمیایی : ولادت حضرت علی (ع) و روز مردانِ مرد و پدران پرمهر مبارک.
 روز پدر
ترانه علیدوستی : مسابقه ی عکس باباهاس؟ 😉چه دلم تنگ شد برای سبیلهاش.روز همه شون مبارک.
 روز پدر
حمید سوریان : روز پدر مبارک.
 روز پدر
دانیال عبادی : پدر عزیزم باش… و با بودنت… باعث بودن من باش ولادت حضرت امیرالمومنین على (ع) و روز بزرگداشت مقام پدر را به پدرهاى عزیز و پدر خودم تبریک عرض میکنم
روز پدر
رامبد جوان : روز پدر مبارک.
روز پدر
سوسن حسنی دخت : اینها مهمترین مردان زندگی من هستند. مردهای این دوران که خیلی هم خوبند. دوست داشتنی و مهربانند. شاید تنها، شاید مثل زنان، دردکشیده از فرهنگی که آنها را به شدت تحت فشار قرار داده. خیلی از اشک ها را نگذاشته اند از چشمانشان بیرون بریزد. مسئولیتهای سنگین و گاه غیر قابل باور را بر دوش کشیدند. مثل امیرمان علی. همانهایی که البته اگر عاشق شوند امکان مجنون شدن، شاملو شدن، یا فرهاد شدن دارند. و چه دلچسب است این روزها.. گر چه رسم است از یاد بردن اما… من تو را حفظم …… ولادت امیرالمومنین علی(ع)و روز پدر بر مردان خانواده ام و تمام مردان ایران زمین مبارک باد.
 روز پدر
شهرام حقیقت دوست : پدر عشق است پدر زندگیست روزت مبارک بزرگ مرد بی ادعای من.
 روز پدر
شیلا خداداد : بابایى روزت مبارک سامیاروساتین
روز پدر
علی اوجی : روز مرد و پدر مبارک. پ ن: اولین سالِ که در روز پدر امید و ایمان بدون على هستند و این بى شک خیلى سخته و سینما که پدرى نگران و دلسوز رو از دست داد جاى همه پدر هایى که نیستن خالى مخصوصا پدر عزیزم و على معلم و امیدوارم سایه همه پدر هاى عزیز رو سر فرزندانشون مستدام باشه این جواهر هایى که براى هرکسى در دنیا فقط ١ دونه ازش هست و باید خیلى قدرشون رو دونست.
روز پدر
فضّه سادات حسینی : هر کار کردم دلم نیامد از پدر جانم عکس بگذارم نه عکس دو نفره ، ک عکس تکی هم ب یاد دخترایی ک نه خاطره جدید از باباهاشون دارند نه عکس جدید ب یاد پسرایی ک هر قدر بزرگ میشن، سن باباشون تغییری نمیکنه و ی روز می بینن از باباها بزرگتر شدن شرمم میاد از بابا بگم وقتی دور و برم پر از فرزند شهید ه کلی بچه بابا از دست داده دارن اطرافم زندگی میکنن و نفس میکشن همه میدونن ک دخترا بابایی ن و نفس من ب نفس بابام بند ه بابایی ک همیشه محرم رازم بوده، سنگ صبورمه، بهترین مشاور و راهنمامه و مهمترین تکیه گاه و من یقین دارم ک دعاهای بابای عزیزم بخصوص توی نماز شبهای هر شبشه ک منو نگه داشته بابا جانم ک دست نوازشت روی سر من و فرزندان شهید و یتیم زیادیه برامون بمون ک ستون خونه ما و امید خیلیا هستی
پ ن ١: امسال هم زیباترین هدیه روز پدر رو فاطمه سادات جان ب بابا دادن ک پر از خلاقیت و عشق بود بوم و سه پایه ای ک خودش طرحش رو زد و نشست و درستش کرد و از ما فقط برای خوردن بستنی ها کمک گرفت تا از چوبش استفاده کنه
پ ن ٢: هر کی بابا نداره، روح پدر عزیزش شاد و ان شاءالله مهمان #حضرت_مولا باشه
و کی داره، قدردان لطفشون باشه و بمونه هیچ چیزی مثل دعای پدر و مادر توی دنیا مستجاب نیست، مبادا دلشونو بلرزونیم.
 روز پدر
کمند امیرسلیمانی : از وقتى یادم میادبراى تکیه کردن از شانه پدر استفاده میکردم. بابا سعید روزت مبارک 🌹🌹💕🌹🌹💕🌹🌹💕
 روز پدر
محمدرضا قدیریان : روز پدر بر همه پدران ایران زمین مبارک باشه. انشاالله در پناه خداوند ستون هر خونه ایی “پدر” پایدار و مستدام باشه. بابا جان روزت مبارک،دوست دارم. همیشه تلاشم این بوده که بهم افتخار کنی. هر چی هستم هر کی هستم به خاطر دعا و حمایت شماست. ممنونم به خاطر همه چی.
روز پدر
مصطفی کیایی : مردی با قدی بلند و هیکلی درشت و ورزیده که پشت اون ماهیچه های فولادی یه قلب مهربونه تولدت مبارک با حالترین و بامعرفترین مرد دنیا. پ ن کارن و عمو سجاد که حسابی با هم رفیقن.
روز پدر
مهدی رحمتی : مردها تشنه روز مرد نیستند… مردها به یک روز قدردانی در سال نیازی ندارند…. مرد آفریده شده تا تکیه گاه شود نه متکی… مرد به این حساس نیست که زن برادرش برای شوهرش چه خریده؟ جوراب گرفته یا ساعت مچی طلا …؟ مرد برای لطافت و حسودی و چشم وهمچشمی نیامده… مرد برای مبارزه آمده…. برای جهاد …. برای سماجت… برای جنگ با غول زندگانی … برای نبرد بی وقفه و بی انتها آمده… برای به آرامش رساندن خانواده اش آمده… برای شکسته شدن غرورش آمده…. همینکه لبخند را برچهره دخترش ببیند… همینکه پسرش بتواند پیش دوستانش سر افکنده نباشد… همینکه خواهرش بتواند به او تکیه کند و مادرش با او درد دل کند و پدر پیرش جوانی خودش را در او ببیند…. مرد را خوشبخت میکند…. مرد آمده همه را خوشبخت کند …. آمده تا شود ستون خانواده…. آمده بسوزد تا روشنایی بخشد. جبر زندگانیش است …اجباری ملس نه اختیاری با هوس هیچ گوهر گرانبهایی هیچ مرد جنگی را خوشحال نمیکند جز آرامش خانوده اش. مرد مهرورزی بلد نیست… چون مادر نیست. بهترین هدیه برای یک مرد .. یک تشکر واضح و شفاف به همراه لبخند و آرامش خانوده اش هست‌. بدون هزینه… «عمر و عزتشان زیاد » امید که وجود چنین مردانی در روزگار ما کیمیا نباشد…!!! میلاد باسعادت امیرالمومنین و روز پدر بر تمام پدران شریف ایران زمین مبارک باد و روح تمام پدرانی که در بین ما نیستند شاد.
 روز پدر
مهراوه شریفی‌نیا : پارسال بهار وقتى خبر فوت پدرش را دادم اشکش را دیدم جارى و بى محابا. قبل تر هم دیده بودم یکى دوبار فقط، وقتى داشت از روزهاى سختِ سال هاى دور روزهاى نبودن، خاطره تعریف مى کرد… بقیه ى روزها برایت خاطره که تعریف مى کند آنقدر مى خندى که نمى فهمى در کنارش زمان چطور سپرى مى شود…. گاهى مبهوت مى مانم آدمى که آن همه تلخى را در بهترین سال هاى جوانى تجربه کرده چطور مى تواند اینقدر شوخ و خوش انرژى بگوید و بگوید و بگوید و ما را از خنده روده بر کند. گاهى مبهوت مى مانم که وسط آنهمه شوخى و شیطنت چطور مى تواند اینقدر جدى تو را از هنر و فلسفه و ادبیات سرشار کند و جهان بینى ات را در هر دیدار وسیع تر سازد. گاهى مبهوت مى مانم که کِى مى خوابد که چطور با آن پاى ورم کرده راه مى رود که چگونه همیشه مثل کوه استوار است که اینهمه انرژى را از کجا مى آورد و راه خودش را مى رود و مى داند چرا و به چه دلیل چه مى کند…. گاهى تحسینش مى کنم گاهى از کارهایش شگفت زده مى شوم گاهى از دستش عصبانى مى شوم گاهى نگرانش مى شوم اما همیشه همیشه همیشه دوستش دارم و یک ثانیه از بودنش را با هیچ چیز این جهان عوض نمى کنم … روز مرد، روز پدر بر همه ى پدران عزیز چه آن ها که در کنارمان هستند و چه آن ها که جاى خالیشان با هیچ چیز پُر نمى شود، بر مردهاى واقعى، بر زنانى که مردشان رادوست دارند و بر دختران و پسرانى که پدرشان را دوست دارند. مبارک.
 روز پدر
نازنین کریمی : قهرمان زندگی من”پدرم”هنوز هم کماکان بعد از گذشت اینهمه سال مثل دوران کودکیم تنها قهرمان زندگی منی. لبخندت ،مهرت،گرمای آغوشت،دستانت،عشقت فقط و فقط مال خودمِ و لازم نیست قهرمانم رو با کسی تقسیم کنم. همیشه بهت قول دادم اگه مردی شبیه شما پیدا کردم باهاش ازدواج کنم ولی فکر کنم باید تا آخر عمر مجرد بمونم چون هیچ قهرمانی شبیه شما پیدا نمیکنم. چقدر پشتم بهت گرمه…. چقدر تصور دنیای بی تو برام ترسناکه الهی که همیشه سایت رو سرم باشه پدرم برای من هر روز روز توست… روزت مبارک. پ ن:تورو خدا ببینین چقدر شبیه پدرمم انگار منم فقط ریش و سبیل گذاشتم.
روز پدر
نیکی کریمی : روزت مبارک
روز پدر
هادی کاظمی : درود عزیزاى دل روز هر چى مردِ مـــَردِ مبارک سیدِ خندان پ ن: یه عکس زیر خاکى ، منو بابام یهویى با دوربین لوبیتلش… از قدیم با بابا جان مى گفتن سیدِخندان ….دیگه به خودمم نرسیدم اینجا برید بابا هارو سفت بغلشون کنید، این فرشته هاى سیبلو ریشورو خدا رحمت کنه همه بابا هاى سفر رفته به دیار حقو.
 روز پدر
یکتا ناصر : پدر سوفیا روزت مبارک.
 روز پدر
یکتا ناصر : قهرمان زندگى من پدرم.

ممکن است بپسندید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

last.today
لیدوما طب