برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
قله شهادت در استان فارس، حضرت احمد ابن موسی (ع) است/ شهادت، عضو جدانشدنی خانواده شیعیان در طول تاریخ است

قله شهادت در استان فارس، حضرت احمد ابن موسی (ع) است/ شهادت، عضو جدانشدنی خانواده شیعیان در طول تاریخ است


نماینده ولی فقیه در استان فارس:
آیت الله دژکام گفت: شهادت عضوی از خانواده بزرگ شیعیان بوده و همواره در طول تاریخ با شیعیان آمیخته شده است.

به گزارش شیرازه، آیت الله لطف الله دژکام پیش از ظهر امروز دوشنبه در دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام سجاد(ع) بیان کرد: یکی از الگوهای مناسب برای تدوین برنامه‌های حمایتی از ایثارگران واقعه عاشورا است و امام سجاد (ع) یک ایثارگر به حساب می آیند. باید بتوانیم از شخصیت امام سجاد (ع) در راستای وظیفه خدمت خودمان به جامعه ایثارگری الگو برداریم. شهادت و ایثارگری با جامعه شیعه آمیخته بوده و مایه آبروی ما است که ادامه داشته و در هر قرنی و مکانی این صحنه های ارزشمند ایثارگری را مشاهده میکنیم.
امام جمعه شیراز ادامه داد: در تمامی رخدادهای مذهبی و تاریخی شیعه موضوع شهادت به وضوح دیده می‌شود و و با توجه به حقی که شهدا بر گردن جامعه دارند باید در کارگزاران انقلاب نسبت به افزایش خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران اقدام کنند. قله شهادت در استان فارس، حضرت احمد ابن موسی (ع) است که مراسم تعزیه ایشان و چند امام زاده شهید در شیراز برگزار نیز می شود.
آیت الله دژکام با اشاره به فعالیت های نهاد ها در راستای شهدا و ایثارگران اظهار داشت: فعالیت‌های مختلفی در راستای تکریم خانواده شهدا در نظر گرفته شده و توسط دستگاه‌های مختلف اجرایی انجام شده است اما اصلی ترین اقدام را بنیاد شهید و امور ایثارگران بایستی انجام دهد و تکریم خانواده شهدا و ایثارگر مدنظر این دستگاه باشد.
امام جمعه شیراز بیان کرد: شهدا در راستای تحقق عدالت به شهادت ترسیده‌اند از این رو بایستی تمامی اقداماتی که در جامعه صورت می‌پذیرد در راستای توسعه عدالت باشد.منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر