برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ماجرای اخاذی میلیاردی مرد شیرازی در واتساپ : اول فارس

ماجرای اخاذی میلیاردی مرد شیرازی در واتساپ : اول فارس


کارآگاهان سایبری پلیس فتا شروع به جمع‌بندی مدارک و سرنخ‌های موجود کردند و با به کارگیری ترفند‌های فنی و پلیسی، موفق شدند فرد اخاذ را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه آن را در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند

اخاذی ۵ میلیارد تومانی با تهدید به انتشار فیلم و عکس خصوصی | خبرگزاری فارس

رئیس پلیس فتا فارس از دستگیری مردی جوان در شیراز که با تهدید به انتشار فیلم و عکس‌های خصوصی شاکی اقدام به اخاذی ۳ میلیارد ریالی از او کرده بود، خبر داد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ حشمت سلیمانی رئیس پلیس فتا فارس درباره دستگیری مرد اخاذ در شیراز، بیان کرد: فردی که رئیس یکی از شرکت‌های خصوصی در شیراز بود با ارائه مرجوعه قضائی به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد پیام‌هایی تهدیدآمیز از شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی واتساپ دریافت و از من در قبال پخش نکردن فیلم و عکس‌های خصوصی‌ام، درخواست مبلغ ۵ میلیارد ریال کرده است و تا‌کنون ۳ میلیارد ریال آن را واریز کرده‌ام و دیگر توان پرداخت مابقی را ندارم و خواستار رسیدگی به موضوع هستم.

او ادامه داد: کارآگاهان سایبری پلیس فتا شروع به جمع‌بندی مدارک و سرنخ‌های موجود کردند و با به کارگیری ترفند‌های فنی و پلیسی، موفق شدند فرد اخاذ را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه آن را در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: متهم که همکار شاکی در آن شرکت است در بازجویی اولیه عنوان کرد که به علت اختلافات حسابی که با او داشتم ضمن تهدید، مبلغ ۳ میلیارد ریال از او اخاذی کردم.

سرهنگ سلیمانی با بیان اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، به کاربران فضای مجازی توصیه کرد که هرگونه رد و بدل کردن عکس و فیلم خصوصی در فضای مجازی می‌تواند منجر به یک فاجعه و همچنین تخریب بنیان خانواده، جایگاه خانوادگی و اجتماعی افراد شود، پس مراقب ارتباطات در این فضا باشید.

عضو کانال اول فارس در واتساپ شویدمنبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر