برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ماجرای اخاذی میلیاردی مرد 35 ساله از 3 زن سرمایه دار : اول فارس

ماجرای اخاذی میلیاردی مرد 35 ساله از 3 زن سرمایه دار : اول فارس

[ad_1]

۳زن سرمایه دار اهل کرمان به دام وعده های پوشالی بازرگان تقلبی افتادند

 فرد کلاهبرداری که با معرفی خود به عنوان بازرگان بین‌المللی با وعده ازدواج از سه زن  اخاذی کلانی کرده بود، دستگیر شد.  

به گزارش خراسان، دستگیری  این کلاهبردار که  راز پلیدی در سر  داشت و سه زن کرمانی را اغفال کرد و به دام شیطانی اش کشاند در حالی در دستور کار ماموران انتظامی  قرار گرفت که چندی پیش زن جوانی به پلیس آگاهی  کرمان رفت و از مرد ۳۵ ساله ای شکایت کرد؛ شاکی در مقر پلیس در اظهاراتی مدعی شد،  فردی به بهانه ازدواج با  من ارتباط برقرار و خود را به عنوان بازرگان بین المللی عازم کشور کانادا معرفی کرد.

شاکی افزود: این فرد با وعده ازدواج، ۱۴۰ میلیون  تومان از من اخاذی و کلاهبرداری کرده است. این زن مال باخته  ادامه داد: علاوه بر مبلغ مزبور، خودروی سواری پژو ۲۰۶ خود را دو دستی  تقدیم این  کلاهبردار کردم که پس از مدتی کاملا با من  قطع ارتباط کرده است و پاسخ گوی تماس هایم نیست.

بنابر این گزارش، پس از ثبت اظهارات شاکی، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت و بررسی های  آنان بیانگر این بود که این مجرم سابقه دار تازه نامزد کرده است و به استان های اصفهان و هرمزگان گریخته و در چند نقطه استان کرمان نیز حضور داشته است.

سردار  ناظری  فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستگیری این متهم سابقه دار در یکی از روستاهای استان کرمان گفت: این متهم به همین شیوه با شناسایی و اغفال بانوان جوان سرمایه دار، از دو  خانم دیگر نیز بیش از دو میلیارد ریال اخاذی کرده است.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی