برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ماجرای سقوط هولناک و همزمان 3 نفر در چاه 20 متری در نی ریز : اول فارس

ماجرای سقوط هولناک و همزمان 3 نفر در چاه 20 متری در نی ریز : اول فارس

[ad_1]

قبل از حضور امدادرسانان، دو نفر از آنها که دو مرد ۲۰ و ۳۹ ساله بودند، با کمک پاسگاه ایست و بازرسی قطرویه و مردم به وسیله طناب بالا آمدند. اما نفر سوم، یک زن ۳۷ ساله بود که به شدت دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه کمر شده بود. 

در ادامه، تیم آتش‌نشانی نی‌ریز با همکاری جمعیت هلال‌احمر اقدام به برپایی کارگاه و انتقال مصدوم از پایین چاه به بالا نمود.

مصدوم ۲۰ ساله که از ناحیه زانو و دهان آسیب دیده بود، توسط هلال‌احمر و دو مصدوم دیگر توسط اورژانس به بیمارستان شهدای نی‌ریز منتقل شدند.

دو مصدوم دیگر نیز توسط پاسگاه اورژانس ۱۱۵ قطرویه به بیمارستان شهدای نی‌ریز منتقل شدند.

به گفته محمدحسین بخش‌پور رئیس بخش اتفاقات بیمارستان شهدا، پس از معاینه توسط کادر درمان بیمارستان مشخص شد که زن ۳۷ ساله دچار شکستگی مهره‌های کمر شده است.

در این عملیات ۵ ساعته، هلال‌احمر، آتش‌نشانی، اورژانس و نیروی انتظامی حضور داشتند.

ابراهیم خیراندیش رئیس آتش‌نشانی نی‌ریز در این باره گفت: این برای سومین بار در سال جاری است که چنین اتفاقی می‌افتد. این چاه یکی از چاه‌های رشته قناتی در آن منطقه است که اگر فکری به حال آن نشود، دوباره حادثه‌ساز می‌شود. بهتر است متولیان این چاه‌های بلااستفاده را ایمن‌سازی یا پر کنند تا شاهد حوادث پی در پی نباشیم.

گفتنی است در تاریخ ١۴ خرداد نیز دو جوان ١۶ و ٢۶ ساله دیگر با هم به داخل یکی دیگر از این چاه‌ها سقوط کردند. آنها  بعد از ٢۴ ساعت توسط نیروهای امدادی یافت شدند که یکی از این دو دچار ضایعه قطع نخاع شده بود.

در یکم شهریورماه نیز یک جوان ۲۳ ساله دیگر در این رشته چاه‌ها سقوط کرد که به شدت دچار آسیب از ناحیه کمر شده بود.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا