برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ماجرای قتل مرد 41 ساله در “كوه چنار” : اول فارس

ماجرای قتل مرد 41 ساله در “كوه چنار” : اول فارس

[ad_1]

در پي اعلام وقوع یک فقره درگيري در يکي از روستاهاي شهرستان به مرکز فوريتهاي پليسي 110 ، بلافاصله مأموران انتظامي جهت بررسي موضوع به محل اعزام و پس از حضور در محل با پیکر بی جان یک مرد 41 ساله مواجه شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کوه چنار در استان فارس گفت:با تلاش مأموران انتظامی این شهرستان، قاتلی که با سلاح سرد مرد ۴۱ ساله ای را به قتل رسانده و متواری شده بود، در کمتر از نیم ساعت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ ” لطف اله محمدی”  در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام وقوع یک فقره درگیری در یکی از روستاهای شهرستان به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ ، بلافاصله مأموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام و پس از حضور در محل با پیکر بی جان یک مرد ۴۱ ساله مواجه شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه توسط ماموران انتظامی مشخص شد که قاتل در درگیری با مرد ۴۱ ساله با سلاح سرد وی را به قتل رسانده و بلافاصله از صحنه جرم متواری شده است.

سرهنگ محمدی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و با اقدام به موقع و هوشمندانه، مأموران انتظامی موفق شدند در کمتر از نیم ساعت قاتل را شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کوه چنار تصریح کرد: قاتل پس از دستگیری به جرم خود مبنی بر به قتل رساندن  مرد ۴۱ ساله با ضربه چاقو اعتراف و انگیزه خود از ارتکاب قتل را مسائل شخصی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه قاتل پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، تأکید کرد: نیروی انتطامی با افرادی که به صورت فردی و یا جمعی اقدام به شرکت در نزاع‌های خیابانی کرده، به صورت قاطعانه و قانونی برخورد می‌ کند.

عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی