برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
مرگ ۸۶۰ استان فارسی بر اثر ابتلاء به کرونا : اول فارس

مرگ ۸۶۰ استان فارسی بر اثر ابتلاء به کرونا : اول فارس


دکتر «عبدالرسول همتی» با ابراز تاسف از مرگ هفت استان فارسی طی ۲۴ ساعت گذشته در اثر بیماری کووید ۱۹، آمار جانباختگان این بیماری از ابتدای شیوع تاکنون را ۸۶۰ نفر اعلام کرد.

آخرین آمارهای مربوط به کروناویروس در استان فارس نشان می دهد از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون، بیش از ۲۶۱ هزار نفر در فارس از نظر ابتلا به کروناویروس مورد بررسی قرار گرفته اند.

 

به گزارش اول فارس از شیراز، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با بررسی این آزمایش ها، از ابتدا تاکنون ۴۵ هزار و ۱۹۷ بیمار مثبت قطعی شناسایی شده اند که تا کنون ۴۲ هزار و ۲۳۷ نفر، برابر با ۹۳ درصد مبتلایان، بهبود یافته و از مراکز درمانی مرخص شده یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.

دکتر «عبدالرسول همتی» با ابراز تاسف از مرگ هفت استان فارسی طی ۲۴ ساعت گذشته در اثر بیماری کووید ۱۹، آمار جانباختگان این بیماری از ابتدای شیوع تاکنون را ۸۶۰ نفر اعلام کرد.

او در ادامه از بستری ۷۲۳ بیمار مبتلا و مشکوک به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان فارس در حال حاضر خبر داد و افزود: از این تعداد هم اکنون ۸۴ نفر به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

دکتر همتی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز  با اعلام اینکه بر اساس آمارهای رسمی، ۱۱ و هفت دهم درصد از مبتلایان کووید ۱۹ کشور مربوط به استان فارس بوده است، ادامه داد: با تلاش و زحمات نیروهای بهداشت و درمان استان در مراکز ۱۶ ساعته و بیمارستان ها، تنها سه و هشت دهم درصد از آمار جانباختگان کروناویروس در کشور مربوط به استان فارس است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با دعوت از مرم استان فارس برای مشارکت در رعایت اصول بهداشتی شامل استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی و پرهیز از حضور در تجمعات، ابراز امیدواری کرد این همکاری ها یک خسته نباشید به کادر خستگی ناپذیر بهداشت و درمان استان بوده و موجب کاهش آمار ابتلا در استان فارس شود.منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر