برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران رفع شد : اول فارس

مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران رفع شد : اول فارس

[ad_1]

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از حل مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران طی هفته جاری و تفاهم‌نامه‌های بنیاد با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حل مسائل درمانی جامعه ایثارگری خبر داد.

حذف محدودیت تأییدیه پزشکی و دارویی جانبازان در ایام شیوع کرونا- اخبار فرهنگ  حماس - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnim

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از حل مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران طی هفته جاری و تفاهم‌نامه‌های بنیاد با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حل مسائل درمانی جامعه ایثارگری خبر داد.

به گزارش اول فارس به نقل از ایثار، سعید اوحدی با اشاره به کسری ۲۵ درصدی بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۹۹ و حدود ۸ هزار میلیارد تومان مطالبات تحمیل شده به آن از سنوات گذشته، اظهار داشت: بدهی‌ها، کسری بودجه، نقص قوانین و مقررات و… از جمله مشکلاتی است که وقت و انرژی زیادی از ما گرفت؛ اما خوشبختانه با تلاش و پیگیری، امروز مطالبات و بدهی‌ها به حداقل رسیده است.
اوحدی از تشکیل پنج کارگروه مسکن، اشتغال، درمان، فرهنگی و لوایح و قوانین در بنیادشهید و امور ایثارگران، برای پیگیری و حل مسائل جامعه ایثارگری در حوزه‌های مختلف خبر داد و افزود: در حوزه مسکن و اشتغال نگاه ما بر این است که این مشکلات باید در خود استان‌ها حل شود؛ از این رو تصمیم گرفتیم که هفته‌ای یک سفر استانی داشته باشیم و تا به امروز هم ۱۱ سفر استانی در ۱۰۰ روز گذشته انجام شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه از این ۱۱ سفر، در هفت استان مشکل مسکن جامعه ایثارگری برای اولین بار در طول تاریخ انقلاب اسلامی حل شد و تا به ‌امروز و با احتساب استان فارس که به زودی به آن سفر خواهیم کرد؛ ۴۰ هزار مورد زمین برای تأمین مسکن ایثارگران فراهم شده است که این رقم با ۱۸ سال گذشته برابری می‌کند؛ یعنی در طول ۱۸ سال گذشته ۳۸ هزار مورد زمین برای تأمین مسکن این عزیزان فراهم شده که این موفقیت در طول سه ماه قطعاً عنایت شهدا بوده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن اعلام خبر حل مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران طی هفته جاری و با اشاره به تفاهم‌نامه‌های بنیاد با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حل مسائل درمانی جامعه ایثارگری، گفت: موضوع اشتغال ایثارگران نیز از جمله مسائل بسیار راهبردی برای بنیاد است که در کمیسیون قوانین و لوایح مورد بررسی قرار می‌گیرد. موضوع اشتغال فرزندان شاهد و جانبازان ۷۰ درصد از جمله این مسائل است که آن را پیگیری می‌کنیم.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا