برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
مهلت ثبت‌نام در فرایند انتخاب صادرکنندگان نمونه فارس تا ۱۵ مهر

مهلت ثبت‌نام در فرایند انتخاب صادرکنندگان نمونه فارس تا ۱۵ مهر

[ad_1]

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: ثبت‌نام متقاضیان حضور در فرایند انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی تا ۱۵ مهر ادامه دارد.

حمیدرضا ایزدی  گفت: صادرکنندگان استان فارس می‌توانند با مراجعه به سامانه و پایگاه بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات به آدرس http://ed.iccima.ir نسبت به ثبت‌نام آنلاین اقدام کنند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس افزود: در راستای ماموریت سازمانی، تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش فعالان خستگی ناپذیر عرصه صادرات غیرنفتی، صادرکنندگان نمونه استانی سال ۱۳۹۸ انتخاب، معرفی و با حضور مقامات استانی وکشوری مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
ایزدی با اشاره به اینکه مراسم روز ملی صادرات فرصتی برای تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان و کشور به شمار می‌آید و همه ساله در روز ۲۹ مهرماه برگزار می‌شود، افزود: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان با همراهی و مشارکت سازمان صمت استان در نظر دارند در راستای وظایف ذاتی خود و به منظور ارج نهادن به تلاش قابل تحسین فعالان اقتصادی عرصه صادرات غیر نفتی کشور نسبت به انتخاب، معرفی و تجلیل از صادر کنندگان برگزیده استانی اقدام کنند.
او اضافه کرد: بر همین اساس فعالان اقتصادی و صادرکنندگان اعم از حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فرآیند را دارند می‌توانند بر اساس جدول زمانبندی تا تاریخ ۱۵ مهرماه با مراجعه به پایگاه بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات به آدرس http://ed.iccima.ir نسبت به ثبت‌نام آنلاین اقدام کنند.
ایزدی یادآور شد: ضروری است متقاضیان بعد از اتمام مراحل ثبت نام نسبت به دریافت دو نسخه پرینت از صفحه پیش نمایش اطلاعات وارد شده توسط خود اقدام کرده و در زمان تحویل مدارک و زونکن اطلاعات، این دو نسخه را به مهر و امضای مدیرعامل رسانده و همراه زونکن به دبیرخانه استانی مستقر در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ارائه کنند.
انتهای پیام/ 

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی