برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نحوه اولویت بندی فرهنگیان برای اختصاص مسکن‌ : اول فارس

نحوه اولویت بندی فرهنگیان برای اختصاص مسکن‌ : اول فارس


صبح امروز آیین بهره برداری از پروژه اقدام ملی مسکن با حضور رئیس جمهور و وزرای آموزش و پرورش و مسکن و شهرسازی و به طور ویدیو کنفرانس برگزار شد.

ز

 به گزارش اول فارس، وزیر آموزش و پرورش بیان کرد برای فرهنگیانی که در طرح مسکن ثبت‌نام کردند، اولویت را به زنان بی سرپرست خانوار، زوجین فرهنگی و افراد بالای ۲۰ سال سابقه قرار دادیم، این طرح در ۱۸ استان و ۶۶ شهرستان اجرا می‌شود.

محسن حاجی میرزایی در آیین بهره برداری از طرح‌های ملی وزارت راه و شهرسازی اظهار کرد: در اجرای دستور رئیس جمهور برای فرهنگیان و توسعه خدمات رفاهی کار مشترکی با این وزارت آغاز و فراخوانی به تمام فرهنگیان بی خانه داده شد.

وی ادامه داد: ۳۱۰ هزار نفر در این طرح ثبت‌نام کردند که از این تعداد ثبت‌نام ۷۵ هزار نفر تایید شد و از این تعداد عملیات ۴۳ هزار و ۷۷۵ واحد مسکونی امروز آغاز می‌شود و به تعبیری خشت گذاری انجام خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: برای این فرهنگیان اولویت را به زنان بی سرپرست خانوار، زوجین فرهنگی و افراد بالای ۲۰ سال سابقه قرار دادیم. این طرح در ۱۸ استان و ۶۶ شهرستان اجرا می‌شود و پیمانکارشان تعیین شده است.

حاجی میرزایی بیان کرد: فرهنگیانی که می‌خواهند از این طرح استفاده کنند نیازمند اورده اولیه هستند که با همکاری بانک ملی ۴ هزار میلیارد تومان با سود ۱۲ درصد درنظر گرفته شده که به عنوان اورده اولیه در اختیار باشد.

صبح امروز آیین بهره برداری از پروژه اقدام ملی مسکن با حضور رئیس جمهور و وزرای آموزش و پرورش و مسکن و شهرسازی و به طور ویدیو کنفرانس برگزار شد.منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر