برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نظر جالب فعال سیاسی اصلاح طلب در باره برنده انتخابات۱۴۰۰ : اول فارس

نظر جالب فعال سیاسی اصلاح طلب در باره برنده انتخابات۱۴۰۰ : اول فارس

[ad_1]

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: دو عنصر برنامه و شخصیت کاندیدا با عنصر همراهی مردم سرنوشت انتخابات آتی را مشخص می کنند.

به گزارش اول فارس، علی صوفی با اعلام این مطلب اظهار کرد: برای پیش بینی انتخابات آتی ابتدا باید در نظر بگیریم روالی که در انتخابات‌های گذشته داشتیم ادامه دار هست؛ آیا اوضاع مثل گذشته است؟ باید از خودمان بپرسیم چقدر  شرایط تفاوت کرده و این تفاوت‌ها در چه زمینه‌هایی است. در واقع سوال اصلی این است که چه متغیرهایی از انتخابات دستخوش تضعیف و تغیر شدند؟

وی ادامه داد: مردم یکی از عوامل اصلی در انتخابات هستند.دومین متغیر حاکمیت است . متغیر سوم هم خود کاندیداها و فعالین سیاسی و به طور کلی جریان سیاسی قالب کشور و گفتمانی است که در انتخابات برای جلب آرای مردم به کار می بردند. عمدتا تمام این متغیرها دچار تغییر و از کنترل خارج شده اند. 

علی صوفی ادامه داد: در این بین رویکرد مردم به اصلاح طلبان مثبت بود که الان منفی شده؛ در واقع  به کل جریان های سیاسی نگاه منفی پیدا کرده اند.

صوفی گفت: انتخابات ۱۴۰۰ نیازمند برنامه جامعی است که متضمن خروج از رکود اقتصادی و بهبود معیشت مردم باشد؛ در حال حاضر مطالبات دیگر مردم پایین تر از مطالبات اقتصادی و معیشتی آنان است. بنابراین هر جریانی بتواند این اعتماد مردم را با ارایه برنامه جامعی جلب کند، می‌تواند همراهی مردم را نیز داشته باشد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: کاندیداها نیز باید امتحان پس داده باشند. این طور نیست که به صرف جوانگرایی کاندیداهای ناشناخته‌ای بیایند،شخصیت های سیاسی که گذشته قابل اعتمادی دارند می توانند نظر مردم را جلب کنند.

این فعال سیاسی گفت: دو عنصر برنامه و شخصیت کاندیدا با عنصر همراهی مردم سرنوشت انتخابات آتی را مشخص می کنند.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر