برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس: صادقانه آمار واقعی کرونا به مردم اعلام شود : اول فارس

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس: صادقانه آمار واقعی کرونا به مردم اعلام شود : اول فارس

[ad_1]

نماینده مردم شهرستانهای شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم ارائه اخبار شفاف و آمار صحیح و صریح تعداد مبتلایان به کرونا و فوتی‌های این بیماری در شیراز و فارس به مردم تاکید کرد.

علیرضا پاک‌فطرت در جلسه ستاد کرونای شیراز گفت: چه دلیلی دارد ما در این شرایط آمار واقعی کرونا را به مردم نگوییم، مردم توقع دارند واقعیات بیماری کرونا در فارس و وضعیت دقیق را به شکلی صادقانه بشنوند.

به گزارش دفتر پاک‌فطرت، نماینده مردم شیراز در مجلس، وی افزود: وقتی آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از کرونا در فارس از حد نرمال کشوری بالاتر است یا اینکه ما در وضعیتی قرمز قرار داریم نباید بی تفاوت شد، بلکه باید واقعیات را به مردم گفت و چاره ای فوری برای رفع یاکاهش بیماری کرونا اندیشید.

اقدامات حوزه درمان کشور به خوبی رصد می‌شود

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس تاکید کرد: بحث توجه به سلامت و حفظ جان مردم بحثی مهم است و هر اقدامی در حوزه درمان کشور به خوبی رصد می شود. نمی توان در برابر گزارشات مردمی و شکواییه هایی نظیر کشف داروی تقلبی و تاریخ مصرف گذشته و توزیع اینگونه داروها در برخی داروخانه ها و مراکز درمانی بی تفاوت بود بلکه باید در این خصوص بسیار حساس شده و پیگیری های فوری انجام داد.

علیرضا پاک‌فطرت در خصوص درخواست تامین اعتبار برای تجهیز و تکمیل مراکز وابسته به علوم پزشکی، از بیمارستان‌ها گرفته تا مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی، یادآور شد: طرحی در کمیسیون عمران مجلس درحال نهایی شدن است که تمامی پروژه های نو و تازه احداث یا نیمه کاره این ارگان توسط بخش خصوصی و مشارکت سرمایه گذاران این حوزه تکمیل شود.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر