برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
واکنش وزارت بهداشت به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها/ مقابل تهدید سلامت بچه ها می ایستیم

واکنش وزارت بهداشت به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها/ مقابل تهدید سلامت بچه ها می ایستیم

[ad_1]

نمکی مطرح کرد؛
وزیر بهداشت در خصوص بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی، گفت: اگر سلامت شهروندان را در خطر ببینیم به عنوان وزارت بهداشت، محکم در مقابل آن حرکت خواهیم ایستاد.

سعید نمکی، در حاشیه افتتاحیه گام نخست خدمات دوراپزشکی با یادمان شهدای مدافع سلامت در کشور، اظهار داشت: همه مردم ایران بدانند که فرزند هیچ شهروندی در کشور برای ما کمتر از پدران و مادران شأن عزیز نیست. خودمان را عاشق تک تک شهروندان مملکت از خردسال تا افراد مسن می‌دانیم.
وی افزود: آمیزه ای از آموزش از راه دور و حضوری به شکلی که دانش آموزان فضای مدرسه را حس کنند با رعایت پروتکل‌ها، مورد توجه است و با وزیر آموزش و پرورش که به شدت از تصمیمات ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت، پیروی می‌کند و در توسعه زیرساخت‌های آموزش مجازی به ویژه سامانه شاد، کار کرده امروز جلسه‌ای داریم و در این جلسه در مورد مدارس و سال تحصیلی جدید، بررسی‌های لازم را انجام خواهیم داد.
وزیر بهداشت تاکید کرد: مردم بدانند که اگر کوچک‌ترین آسیبی را متوجه فرزندان این سرزمین ببینیم، اولین کسی که اعلام می‌کند و از تشکیل هر گردهمایی ممانعت می‌کند، ما در وزارت بهداشت خواهیم بود و خوشبختانه وزارت آموزش و پرورش نیز حمایت خواهد کرد.
نمکی خاطرنشان کرد: در مورد برگزاری کنکور، قول دادیم که کنکورهایی را برگزار می‌کنیم که کمترین خطر متوجه فرزندان عزیز ما نشود و دیدید که چه در کنکور دکترا، کارشناسی و کنکور سراسری با رعایت فاصله گذاری و حتی بیشتر از آنچه از قبل اعلام کرده بودیم و نظارت‌های مستمر همکاران مان توانستیم کنکور منطبق بر پروتکل‌های بهداشتی را برگزار کنیم.
وزیر بهداشت یادآور شد: یقیناً در مورد بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها هرچه سلامت عزیزان مان را تهدید کند، ممانعت می‌کنیم و آنچه که بدانیم منطبق بر پروتکل‌ها و دور از آسیب برای جسم و روح فرزندان مان است را اجرا خواهیم کرد.
وی در خصوص سختگیری‌های بیشتر برای سفرهای غیرضروری، گفت: بارها گفته ایم همواره تمنا، تقاضا و خواهش نخواهیم کرد و حتماً برای حمایت از همکاران مان که در شرایط بسیار سخت خدمت می‌کنند، اگر ضرورت بر اعمال سختگیری‌های بیشتر باشد به شدت روی آن کار خواهیم کرد و پیشنهاد آن را به ستاد ملی کرونا خواهیم برد و روی آن ایستادگی می‌کنیم.
منبع: مهر

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی