برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ورود سپاه فجر برای برخورد قاطع با محتکران کالاهای اساسی و مسببین گرانی در استان فارس : اول فارس

ورود سپاه فجر برای برخورد قاطع با محتکران کالاهای اساسی و مسببین گرانی در استان فارس : اول فارس

[ad_1]

به گزارش اول فارس از روابط عمومی سپاه فجر فارس، آیین انعقاد این تفاهم نامه با حضور سردار سرتیپ دوم یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر، حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس و مسئولان سازمان های تعزیرات، صمت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف فارس برگزار شد.
فرمانده سپاه فجر فارس در این مراسم گفت: این تفاهم نامه در پاسخ به مطالبات و فرمان های رهبر معظم انقلاب و دستور  ایشان مبنی بر نقش آفرینی بسیج در موضوع نظارت بر بازار تنظیم شده است.
بوعلی افزود: تمام ظرفیت های موجود در سپاه و بسیج فارس در قالب هم افزایی با دستگاه های نظارتی، سازمان تعزیرات و برخورد با موضوع احتکار کالاهای اساسی به میدان خواهند آمد.
وی با بیان اینکه از حداکثر ظرفیت بسیج برای کمک به بازرسان اصناف و نظارت بر انبارهای کالا استفاده خواهد شد، گفت: براساس این تفاهم نامه نظارت بر بازار از مرحله تولید، نگهداری و توزیع تا زمان فروش کالا خواهد بود و نیروهای داوطلب بسیجی به عنوان همیار بازرس در موضوع نظارت بر بازار نقش آفرینی خواهند کرد.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سازمان اطلاعات سپاه فجر برخورد قاطعی با محتکران کالاهای موردنیاز مردم خواهد داشت، اظهارکرد: سامانه ۱۱۴ اطلاعات سپاه فجر آماده دریافت گزارش های  مردمی در رابطه با احتکار کالاهای اساسی و انبارهای غیرمجاز و ثبت نشده است و بدون شک برخورد قاطعی با محتکران کالاهای اساسی و مسببین گرانی انجام خواهد شد.
حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس نیز در این مراسم با تاکید بر حمایت تمام قد دستگاه قضایی از بازرسان و ضابطان قضایی در این طرح، گفت: علاوه بر صدور مجوزهای لازم دستورالعملی نیز شامل ۲۰ بند به دادستان های سراسر استان فارس ابلاغ شده و با هم افزایی که بین سپاه، بسیج، دستگاه قضایی و نهادهای اجرایی فارس طی این تفاهم نامه به وجود خواهد آمد شاهد افزایش محسوس برخورد با متخلفین بازار کالا و گرانفروشان خواهیم بود.

عضو کانال واتساپ اول فارس شوید

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر