برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
٣٠ نقطه فارس از هرگونه امواج ارتباطاتی محروم‌اند

٣٠ نقطه فارس از هرگونه امواج ارتباطاتی محروم‌اند


مشکلات پیش روی آموزش مجازی دانش‌آموزان؛
با توجه به به پخش برنامه‌های آموزشی در مقاطع مختلف از طریق صدا و سیما لازم به ذکر است که حدود ٣٠ نقطه کور در فارس وجود دارد که قادر به دریافت امواج رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی نیستند.
به گزارش شیرازه؛ باید کوشید تا با فراهم کردن گوشی‌های تلفن همراه، دانش آموزان مناطق محروم را در فراگیری دروس از طریق فضای مجازی یاری و از دغدغه خانواده‌ها کم کنیم.
همچنین ٨٠۶ نقطه کور در استان فارس وجود داشت که قادر به دریافت امواج رادیویی، تلویزیونی و اینترنت نبودند اما در حال حاضر این نقاط به حدود ٣٠ نقطه کاهش یافته است،البته وعده هایی درباره دریافت این امواج در دورترین نقاط فارس داده شده. حال باید دید و تعریف کرد!
٣٠ نقطه فارس از هرگونه امواج ارتباطاتی محروم‌اند
علیرضا پاک فطرت درباره این موضوع گفت: نمایندگان در کنار آموزش و پرورش هستند و دغدغه امروز فرهنگیان و تامین نیاز امکانات آموزشی شان را به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات انتقال خواهم داد تا بخش عظیمی از نیاز آموزش و پرورش دانش آموزان استان رفع شود.
نماینده مردم شیراز و زرقان گفت: در کمیسیون عمران مجلس تلاش شده است با تصویب طرح ساخت حداقل سالانه یک میلیون مسکن برای معلمان و پرداخت وام با سود ۱۲ درصد و حل مشکل معیشتی معلمان، آن‌ها را بیش از پیش یاری کنند تا با آرامش خاطر بیشتری به آموزش و پرورش دانش آموزان بپردازند.منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر