برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
پاسخ پلیس فارس به شبکه های غربی درخصوص ضرب و شتم برادران افکاری

پاسخ پلیس فارس به شبکه های غربی درخصوص ضرب و شتم برادران افکاری

[ad_1]

پلیس فارس درخصوص ضرب و شتم برادران افکاری از سوی ماموران به شبکه های غربی پاسخ داد.
  پلیس فارس با اشاره به جنجا‌ل‌های همیشگی رسانه‌های غربی در خصوص ضرب و شتم برادران افکاری اعلام کرد: حربه‌های نخ‌نما شده بوقچی‌های شبکه‌های غربی برای مردم ایران دیگر معنایی ندارد، زیرا تلاش شان بر این است از نمد اخبار کذب برای خود کلاه بدوزند.
بر این اساس، به تازگی از سوی رسانه ملکه بدون اعلام جرم متهمان، مطرح شده برادران افکاری از سوی پلیس مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند، زیرا از سوی دستگاه قضایی با تحقیقات انجام شده این متهمان به اتهام قتل و معاونت در قتل دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده اند.
پاسخ پلیس فارس به شبکه های غربی درخصوص ضرب و شتم برادران افکاری
این گزارش حاکی است، بر اساس شواهد و مدارک مرتبط با صحنه قتل، بازسازی صحنه جرم با حضور بازپرس ویژه قتل انجام شده و متهمان به قتل اقرار کرده اند، همچنین بر اساس مدارک و مستندات موجود در پرونده که با امضای متهمان و با حضور وکیل آن‌ها تایید شده، متهمان وجود هرگونه ضرب و شتم و توهین از سوی ماموران در مسیر کشف جرم را انکار کرده‌اند.
یکی از روش‌هایی که رسانه‌های وابسته به غرب و بدون اعلام جرم اشاره می‌کند، پخش اخبار دروغ و بدون جرم متهمان است مبنی بر اینکه ضرب و شتم نیروی پلیس را در روز شهادت یکی از ماموران انتظامی توسط یکی از سارقان، پررنگ جلوه می‌دهد و تلاش می‌کند شهادت مامور نیروی انتظامی را در جامعه کمرنگ جلوه دهد.
این در حالی است که به ظاهر دغدغه‌مندان غرب‌نشین از هر فرصتی استفاده می‌کنند و بذر ناامیدی را در دل مردم ایران می‌نشاند.
انتهای پیام/

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی