برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
پرواز های مسیر دبی- شیراز توسط هواپیمایی فلای دبی برقرار شد : اول فارس

پرواز های مسیر دبی- شیراز توسط هواپیمایی فلای دبی برقرار شد : اول فارس

[ad_1]

مدیرکل فرودگاههای استان فارس از برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی فلای دبی در مسیر دبی– شیراز– دبی پس از بحران همه گیری کرونا در فرودگاه بین المللی شیراز خبر داد.

به گزارش اول فارس روابط عمومی فرودگاه بین المللی شیراز، غلامرضا کریم آقائی مدیرکل فرودگاههای استان فارس با اعلام خبر از سرگیری فعالیت پروازی دومین ایرلاین خارجی پس از حدود ۷ماه، از امروز هجدهم شهریور ماه، گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا و کاهش تقاضای سفر از اسفند ماه ۹۸، کلیه شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی، پروازهایشان را به مقاصد خارجی لغو کردند.

وی عنوان کرد: در این راستا رعایت و بکارگیری پروتکل های بهداشتی، بهبود شرایط کنترل ویروس کرونا و افزایش نظارت باعث شد تا عملیات پروازی شرکت های هواپیمایی طی دو ماه اخیر آغاز شود و خوشبختانه شاهد افزایش پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی شیراز باشیم.

مدیرکل فرودگاههای استان فارس افزود: شرکت هواپیمایی فلای دبی سومین ایرلاینی است که پس از قطر ایرویز و قشم ایر مجدداً پروازهای برنامه ای را در مسیر خارجی آغاز کرده و با انجام دو پرواز در هفته در روزهای شنبه و سه شنبه با ساعت ورود ۱۱:۵۰ و خروج ۱۳:۲۵ اقدام به جابجایی مسافران خواهد کرد.

گفتنی است؛ پیش از شیوع ویروس کرونا، شرکتهای هواپیمایی فلای دبی، ایران ایر و کیش با انجام ۱۴ پرواز در هفته در این مسیر فعالیت داشتند.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا