برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
پست اینستاگرامی غلام رضا تاجگردون در باره حلیم نذری ومردی با ریش متفاوت : جدیدترین اخبار ایران ،جهان و استان فارس

پست اینستاگرامی غلام رضا تاجگردون در باره حلیم نذری ومردی با ریش متفاوت : جدیدترین اخبار ایران ،جهان و استان فارس

[ad_1]

غلام رضا تاجگردون در پستی اینستاگرامی که واکنش های متفاوتی را در بر داشته است چنین نوشته است:

tajgardoon's profile picture
به گزارش اول فارس ،غلام رضا تاجگردون منتخب مردم گچساران و باشت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که بدلیل عدم تصویب اعتبارنامه اش از حضور در مجلس یازدهم بازمانده است در پستی اینستاگرامی که واکنش های متفاوتی را در بر داشته است چنین نوشته است:

“حدود صد سال آنطور که شنیدم از پدر بزرگ تا پدر و بعد از او در منزل ما نذری حلیم بود و از نیمه های شب عاشورا آماده عزاداران حسینی بودیم. این کرونای لعنتی چی بود که این نعمت را از همه گرفت. اگر چه در حد اداء انجام خواهد شد ولی بیداری شب عاشورا کنار دیگ حلیم و بهم زدن دیگ توسط اونایی که یکسال نیت میکردند تا در این شب نیتشون را اداء کنند مزه دیگری داشت و دارد. یادم رفت بگم ،امسال معترضین به اعتبارنامه من جوری صحبت و گزارش میدادند که گویا خانواده ما اصلا مسلمان و شیعه نیست. وقتی گفتم دهها سال قبل از انقلاب در منزل پدری ما روضه حسین بود و یاد حسین میگفتند گفتند دروغ میگوید. یادمه بچه بودیم و قبل از انقلاب مرحوم متقی کاشانی امام جمعه فقید شهرمان در منزل ما روضه میخواند. رئیس کمیسیون تحقیق میگفت آقای فلانی اومده پیش من و آقای دیگری که ریشش خاص بود و بلند و به نظر میومد آخوند است ولی لباس نپوشیده بود باهاش اومده بود. طرف که باهاش اومده بود می گفت اینایی که تاج گردون میگه ما روضه داشتیم و ادعای مسلمانی میکنند کلا دروغ میگه. حتی بهم گفت اصلا غلام و احمد از دو مادر هستند و همه اینها را دروغ میگه. والله این جماعتی که من باهاشون روبه رو بودم از صد تا کرونا هم بدتر بودند. بگذریم بهش گفتم اونکه باهاش اومده بود آخوند نیست ریشش بلند و مثل آخونداست و فامیلش فلانی نبود؟. گفت چرا همین فامیلی بود.”

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی