کرایه خودرو بدون راننده در شیراز

آرمان گشت مرکز کرایه خودرو بدون راننده در شیراز
مرکز اجاره اتومبیل آرمان گشت شیراز با مجوز رسمی از اتحادیه تاکسی تلفنی و سازمان صنعت و معدن با بیش از ۱۲ سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. کرایه خودروهای لوکس خارجی و ایرانی جهت تشریقات، ماشین عروس و استفاده شخصی از مهمترین خدمات مرکز کرایه اتومبیل بدون راننده آرمان گشت شیراز می باشد. از دیگر خدمات این مرکز اجرای تورهای گردشگری با اتوبوس و مینی بوس یا ون در سطح استان و کشور می باشد.
آماده همکاری با ارگان های دولتی، شرکت نفت، پتروشیمی، مخابرات، بنیاد شهدا، آموزش و پرورش، استانداری و دیگر ارگان ها

 

 کرایه ها بر حسب تومان می باشد
کرایه اتومبیل برای ۱۰ روز= ۱۰% تخفیف
کرایه اتومبیل برای ۲۰ روز= ۲۰% تخفیف
کرایه اتومبیل برای ۳۰ روز و بیشتر= ۳۰% تخفیف
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

 

 

آرمان گشت مرکز کرایه خودرو بدون راننده در شیراز
مرکز کرایه خودرو آرمان گشت با چندین سال سابقه درخشان در زمینه کرایه اتومبیل بدون راننده در شیراز آمادگی خود را جهت همکاری با ارگان های دولتی، تشریفات، همشهریان و مسافرین محترم اعلام می دارد. هدف آرمان گشت مرکز کرایه اتومبیل بدون راننده در شیراز ایجاد آرامش و امنیت برای مشتریان محترم می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های آرمان گشت مرکز اجاره خودرو در شیراز دارا بودن بیش از ۱۰۰ نوع اتومبیل ایرانی،  خارجی، لوکس جدید و لوکس قدیمی می باشد. از دیگر مزایای آرمان گشت مرکز کرایه خودرو در شیراز نامحدود بودن کیلومتر و محاسبه کرایه ها بر حسب ۲۴ ساعت می باشد.
آرمان گشت مرکز کرایه اتومبیل بدون راننده در شیراز
چنانچه بدنبال کرایه اتومبیل لوکس، با کیفیت و با قیمت مناسب در شهر زیبای شیراز هستید با آرمان گشت مرکز کرایه اتومبیل در شیراز تماس بگیرید و یا حضوری نسبت به کرایه اتومبیل مورد نظر خود اقدام نمایید. جزئیات تماس را در قسمت تماس با ما بیابید .
آرمان گشت معتبرترین مرکز اجاره خودرو بدون راننده در شیراز
کرایه ماشین عروس در شیراز
اتومبیل های موجود در مرکز اجاره خودرو در شیراز مناسب تشریفات و ماشین عروس می باشد. لذا شما همشهریان عزیر می توانید با مراجعه به بخش عکس ها ماشین مناسب شب عروسی خود را اتنخاب کنید. تمامی ماشین های موجود در مرکز کرایه ماشین عروس در شیراز با کیفیت و استاندارد، بدون نقص فنی و بیمه شده می باشند.
آرمان گشت تنها مرکز معتبر کرایه ماشین عروس در شیراز می باشد. برای اطلاع از شرایط اجاره ماشین عروس در شیراز به بخش شرایط مراجعه فرمایید و برای اجاره ماشین عروس در شیراز با آرمان گشت تماس بگیرید.
آرمان گشت مرکز رسمی کرایه خودرو در شیراز
آرمان گشت مرکز اجاره خودرو در شیراز برای رفاه حال مشتریان کرایه ها را بر حسب ۲۴ ساعت محاسبه نموده و محدودیتی برای کیلومتر در نظر نگرفته است.

تماس :

شیراز، بلوار سفیر شمالی، نبش کوچه۴، شماره تماس: ۰۹۱۷۷۱۴۲۰۰۷-۰۷۱۳۸۲۰۲۰۹۰
last.today
لیدوما طب