برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
گسترش مراکز آموزش نیروی ماهر در لامرد

گسترش مراکز آموزش نیروی ماهر در لامرد


رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای خبر داد:
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای گفت: سازمان مطابق با رشد و استقرار صنایع در لامرد نیازهای آموزشی، مراکز آموزش و تربیت نیروی ماهر را در این کانون صنعتی گسترش می دهد.

علی اوسط هاشمی در جریان افتتاح نخستین مرکز آموزش جوار صنعت در شهرستان لامرد که عصر یکشنبه برگزار شد، گفت: استقرار صنعت مادر آلومینیوم و تکمیل خوشه‌های صنعتی لامرد زمینه توسعه یافتگی بیش از پیش استان فارس بلکه جنوب کشور را فراهم می‌کند.
وی با ابراز خرسندی از توسعه لامرد طی سال‌های اخیر اظهار کرد: مجموعه مزیت‌ها و زیرساخت‌های لامرد، فرصت ارزشمندی برای کارآفرینان و فعالان اقتصادی است که در بخش‌های پایین دست آلومینیوم و دیگر صنایع این منطقه سرمایه گذاری کنند.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، تصریح کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای مطابق با رشد و استقرار صنایع در لامرد و بر اساس نیازهای آموزشی، مراکز آموزش و تربیت نیروی ماهر را در این کانون صنعتی گسترش می‌دهد که این فقط به بخش دولتی اختصاص ندارد و بخش خصوصی و کارخانجات این منطقه نیز می‌توانند مجوز مرکز تربیت نیروی ماهر دریافت کنند.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ایجاد هزاران فرصت شغلی در افق آتی لامرد، گفت: با توجه به شتاب صنعتی شهرستان لامرد، فرصت مناسبی است که متولیان، سند راهبری مهارت را پیگیری و برنامه هر شهروند با کسب یک مهارت را اجرایی کنند.
وی با تاکید بر اینکه افزایش مهارت دانش آموختگان دانشگاهی در اولویت سازمان فنی و حرفه‌ای است، بیان کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای بر پایه تقاضامحوری، نیازسنجی‌های آموزشی و اسناد بالادستی و آمایش سرزمین استان فارس، سیاست و برنامه‌های مهارت آموزی را پیگیری می‌کند.
افتتاح نخستین مرکز آموزش جوار صنعت در‬ لامرد / ‏کمک ۳۰۰ میلیون تومانی سازمان ایمیدرو برای آموزش جوانان
همچنین نخستین مرکز آموزش جوار صنعت در سایت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب واقع در لامرد به بهره برداری رسید.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در جریان این افتتاح، افزایش مهارت‌های تکنسین‌ها، کارگران و کارکنان، همسو سازی دانش فنی و تئوریک با مهارت‌های کارگاهی، تأمین نیروی کار ماهر و تخصصی با ارائه آموزش‌های مهارتی، آموزش مستمر شاغلان با هدف افزایش بهره وری و… را از اهداف افتتاح مراکز جوار صنعت و توسعه مهارت آموزی در صنایع برشمرد.منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر