برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
۱۵ شهرستان استان فارس در وضعیت قرمز کرونایی : اول فارس

۱۵ شهرستان استان فارس در وضعیت قرمز کرونایی : اول فارس


استان فارس در آستانه وضعیت قرمز قرار دارد و باید همه مردم در قبال پیشگیری از ابتلا به کروناویروس و قطع زنجیره انتقال این بیماری احساس مسوولیت داشته باشند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از جانباختن یازده نفر در فارس بر اثر ابتلا به کرونا ویروس در روز گذشته خبر داد.

به گزارش اول فارس از شیراز، دکتر «سید روح الله حسینی» گفت: متاسفانه یازده نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست دادند که با این موارد جدید، تاکنون آمار موارد فوتی به دلیل ابتلا به کرونا ویروس در فارس به هزار و ۸۱ نفر رسیده است.

او اظهار کرد: از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون در استان فارس، ۳۱۲ هزار و ۷۳۸ نمونه آزمایشگاهی از افراد بیمار و علامت دار تهیه و به آزمایشگاه های تشخیصی در سطح استان فارس ارسال شده که از این تعداد، ۶۲ هزار و ۳۳۶ مورد مثبت شناسایی شده است.

این مقام مسوول در دانشگاه علوک پزشکی شیراز همچنین آمار بهبودیافتگان بیمارستانی و ایزوله خانگی استان را نیز ۵۵ هزار و ۶۴۸ نفر اعلام کرد.

دکتر حسینی ادامه داد: هم اکنون یک هزار و ۱۰۹ بیمار مبتلا به کروناویروس در بخش های کووید تحت مراقبت قرار دارند که از این تعداد ۱۰۸ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های سطح استان بستری هستند.

او با بیان اینکه ۱۵ شهرستان استان فارس در وضعیت قرمز قرار دارند تاکید کرد: استان فارس در آستانه وضعیت قرمز قرار دارد و باید همه مردم در قبال پیشگیری از ابتلا به کروناویروس و قطع زنجیره انتقال این بیماری احساس مسوولیت داشته باشند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه با توجه به روند افزایشی موارد ابتلا، بستری و فوت در استان، توصیه کرد: مهم ترین اقدام برای قطع زنجیره انتقال کروناویروس، استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، پرهیز از ترددهای غیرضرور و شست و شوی مرتب دست ها است.

عضو کانال اول فارس در واتساپ شویدمنبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last ویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> آقای آخر